Európsky Blog-katalóg & články zdarma o športe, turistike, cestovaní, voľnom čase, atrakciách, ekológii, zdravom  životnom štýle& zdraví v troch jazykoch:
 Slovensky  English Deutsch
Európa Afrika Ázia Severná Amerika Južná Amerika Austrália & Oceánia.
Atrakcie
Vaša pozícia: Home » Európa » » Atrakcie 01  » Atrakcie 02  » Atrakcie 03 » Atrakcie 04

Hľadanie v Blogu-Cdfoto.net & webkatalógu Cdfoto.net:
 

Kategória: Atrakcie
 Táto kategória obsahuje články o atrakciách, pamiatkách a ďalších miestach turistického záujmu, tipy na výlet ako sú národné parky, lesy, hrady, zámky, pamätníky, múzeá, knižnice, galérie, botanické záhrady, zoologické záhrady, akváriá, aquaparky, historické vlaky, karnevaly atď v Európe - sú tu najmä miesta svetového dedičstva UNESCO.

Sponzorované odkazy:

 

Publikovať  zdarma článok v tejto kategérii

Vaše meno (prezývka) a národnosť:

Vaša E-mailová adresa (nebude publikovaná):


Už ste navštívili web-katalóg www.cdfoto.net a zmienili ste sa o ňom na Vašom blogu alebo na Vašej webstránke?
                      
Ak áno, uveďte link tu:                      
 
Akceptujem pravidlá
Nevhodné vymazať!

Článok:


Ak máte akékoľvek problémy s odoslaním formuláru, môžete zaslať článok aj na e-mailovú adreesu blog.cdfotonet@gmail.com
Články
 Tip na výlet - bobová dráha v Ramsau, Rakúsko Code-č.: Atrakcie_Eu-Sk-01, 14.5.2012

Cez letné prázdniny 2011 som navštívil s rodičmi v rámci dovo-lenky v rakúskych Alpách aj lyžiarske stredisko Ramsau . Nachádza sa tam skokanský mostík, bobová dráha a 3 km odtiaľ je aj známy Alpský štít Dachstein pokrytý celý rok ľadovcom. Zo spomínaných atrakcií ma najviac upútala bobová dráha – viď foto. Bola už na prvý pohľad podstatne väčšia a strmšia ako tá, ktorú som poznal z Vysokých Tatier. Rodičia mi bobovú dráhu odobrili. Prvú jazdu som absolvoval spolu s otcom ale ďalšie jazdy som už išiel sám. Najprv som sa trochu bál pretože som nevedel ako rýchlo na dráhe pôjdem. Keď som už ale išiel po dráhe, zistil som, že to nie je vôbec nebezpečné a že tam nejdem až tak rýchlo. Brzdy na boboch fungovali dokonca tak dobre, že som mohol na dráhe aj zastať. Po dráhe boli aj značky, ktoré varovali kedy mám brzdiť a tam, kde boli prudké zákruty, boli ochranné siete. Jazda na bobovej dráhe sa mi veľmi páčila a ak znova  pôjdeme do Ramsau určite navštívime aj bobovú dráhu. (Adam, 12.r)

 Napíš komentár
Všetky články v kategórii Atrakcie

 

 

|<< <<Späť 1 2 3 ... >>Ďalej >>|